top of page
Search

Předmluva - oLAB

Updated: Nov 8, 2020


MOTTO: „V krásném prostředí přirozeně vznikají dobré nápady a myšlenky.“


Pohodlný prostor je klíčem ke správnému soustředění a ponoření se do práce - s dostatečným světlem, bez starostí o teplotu v místnosti, bez vyrušování okolím. Místo, které umí nabídnout naprosté ticho, ale i špičkovou reprodukci hudby, která nám dodá energii. Prostor pro tvorbu bez kompromisů, nikoliv jako v tradičních kancelářích či doma, kde si pracovním místem ubíráme prostor pro odpočinek a rodinu.


V posledních několika dekádách jsem vystřídal téměř veškerá pracovní prostředí, od tradičního uspořádání malých kanceláří, velkých open-space, přes vlastní kancelář s osobní asistentkou až po hotelové a letištní salonky nebo práci za jízdy v taxíku.

Ani jedno nebylo to pravé.


Prostor oLAB je ztělesněním radosti z minimalistické architektury při použití těch nejlepších technologií a materiálů. Jde o projekt stojící na víře v jedinečnost každého z nás a podporující udržitelný rozvoj bez plýtvání energiemi, invencemi i vlastním časem.


Vznik oLABu je spojen s řadou unikátních nápadů a řešení - od vize, přes architektonický návrh až po vývoj a samotnou stavbu. Hlavní inspirací nám byla přírodní obydlí - doupata, ulity nebo hnízda ptáků.


oLAB může být pracovnou, studovnou, místem pro setkávání nebo pro odpočinek, vaším útočištěm. oLAB umíme přizpůsobit individuálním představám a jsme připraveni růst s každým z vašich požadavků.

oLAB, nejlepší prostor pro mé nápady.


Ondřej Sedloň, CEO

120 views

Recent Posts

See All
bottom of page